KRÚŽKY

KRÚŽKY PRE DETI

spoplatnené

- plávanie ( celoročne, pre deti od 3 rokov ), kurz prebieha mimo priestorov škôlky pod vedením inšturuktov. Krúžok zabezpečuje agentúra HAPPY KIDS Pre deti je zabezpečený autobus na prepravu. 

- kurz lyžovania a korčulovania na ľade  ( sezónne v roku - Január, Február, Marec  pre deti od 3 rokov ), kurz prebieha mimo priestorov škôlky pod vedením inšturuktov priamo na Pezinskej Babe ( lyžovanie ) a na zimnom štadióne v Petržalke ( korčuľovanie na ľade ). Krúžok zabezpečuje agentúra HAPPY KIDS . Pre deti je zabezpečený autobus na prepravu. Pokiaľ nemajú deti zakúpenú výstroj je možnos't si všetko zapožičať. 

- tenis ( celoročne, kurz pre deti od 3 rokov) kurz prebieha mimo priestorov škôlky pod vedením inšturuktov  agentúry Love4Tennis Akadémia Pre deti je zabezpečený autobus na prepravu. Pokiaľ nemajú deti zakúpenú výstroj je možnosť si všetko zapožičať. 

- tancovanie ( celoročne, pre deti od 2 rokov ) prebieha v priestoroch škôlky pod vedením pedagóda v poobedných hodinách 1 x za týždeň. 

- krúžok Montesori  ( celoročne, pre deti od 2 rokov ) prebieha v priestoroch škôlky pod vedením pedagóda v poobedných hodinách 1 x za týždeň. 

- gymnastika ( celoročne, pre deti od 3 rokov ) kurz prebieha mimo priestorov škôlky pod vedením inšturuktov. Krúžok zabezpečuje agentúra HAPPY KIDS . Pre deti je zabezpečený autobus na prepravu.

- in-line korčulovanie ( celoročne, pre deti od 3 rokov ), kurz prebieha mimo priestorov škôlky pod vedením inšturuktov. Krúžok zabezpečuje agentúra HAPPY KIDS . Pre deti je zabezpečený autobus na prepravu.

zadarmo 

- decká jóga ( 3 x v týždni - pondelok,  streda, piatok  ) krúžok prebieha ráno o 8.00 hod do 8.30 hod

- jemná motorika ( 1 x v týždni v poobedných hodinách podľa rozvrhu )

- hrubá motorika ( 1 x v týždni v poobedných hodinách podľa rozvrhu )

- hókus-pokus ( 1 x v týždni v poobedných hodinách podľa rozvrhu )

 

pozn. prihlasovanie na krúžky je dobrovoľné a nieje zarátané do základného poplatku škôlky. 

VYUŽITE NAŠU ONLINE PRIHLÁŠKU!

MÁM ZÁUJEM O PREVÁDZKU: *

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info